teemant_teemant_logo

Le Majestueux palee

Majesteetlik palee, värav Cimiezi

 

KORTER 80,4 m²

Kogu majesteetlik majesteet, lisaks merevaated.

Aastatel 1906–1909 ehitatud Majestic Palace asub Nizza kuulsa Boulevard Cimieux alguses. Arhitekt Jules Fevre muljetavaldav saavutus pakkus ta reisijatele oma 400 tuba, mis olid kujundatud ja ehitatud kõige ehedamas Art Deco vaimus.

See on muljetavaldav mitte ainult oma suuruse, vaid ka sissepääsu kõrval paiknevate kahe ruudukujulise torni poolest, mis vastavad selle palee ambitsioonidele. Toas on puidutööd, krohv, raud ja intarsia, sealhulgas Art Deco stiilis. Ainult liftid on külastamist väärt.

Nagu kõigist Cimiezi palee-hotellidest, on ka tänapäeval majesteetlik hotell muutunud populaarseks residentsiks, kus on suured korterid, kus on suured avarad toad, millest mõned on suurepäraselt säilinud Belle Epoque'i vaimus.
Votr partner

Louis BRINON

Conseil immobilier
Võta minuga ühendust

Nice-Hotel-Majestic-PRANTSUSMAA

Kinnisvara eelised

Nizza ühes ilusamas elukohas, kesklinnast kiviviske kaugusel, kõrgel korrusel, koosneb see 3 m80.4 suurune 2-toaline korter järgmisest: Ilus sissepääs, mis viib suurde avatud vaatega elutuppa. Eraldi köök. Kaks magamistuba, millest ühest pääseb rõdule, kust avanevad imelised vaated, duširuum koos tualetiga. Seda vara täiendavad arvukad laod.

Le majesteetlik palee - kena

Luksuslikud mugavused

Prantsusmaal Nizzas asuv Cimieri piirkond on sarnane Pariisi Neuilly, Londoni Knightsbridge'i või New Yorgi Upper East Side'i piirkonnaga, kuid Rivieral, palmipuude ja merevaatega.

Roheline ala, mis on oma nime saanud lõunaküljel asuvast mäest, mille ta hõivab, on kaunistatud suurejooneliste Belle Epoque hotellidega, 3.2 km kaugusel Riviera on atraktiivne koht, mida ümbritsevad linna peamised vaatamisväärsused. .

 

Cimier On Belle Époque'i arhitektuuri erakordselt rikkalik riigikassa, mille poolest Nizza on kuulus. Piirkond on vaikne oaas, kus on mõned lähikauplused ja paar restorani, sealhulgas Côté Sud, millel on Gault & Millau restoranijuhi kaks tippu (skaalal üks kuni viis). Härra Balkini sõnul meeldib linlastele vaikus. Need asuvad linnakärast eemal, kuid mugavalt lähedal. Pearaudteejaam on vaid 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Place Masséna luksuskauplused nagu Chanel, Louis Vuitton ja Hermès on vaid seitsmeminutilise autosõidu kaugusel.

Keskuses on ka tuntud restorane nagu Flaveur, millel on kaks Michelini tärni; l'Aromaat, ühe tärniga; või Les Deux Canailles või Passion'elle, mõlemal kaks korki firmalt Gault & Millau. Cimiezis on palju riigikoole lasteaedadest ülikoolideni. Erakoolide hulgas on heebrea kool Or Torah (algklassidest gümnaasiumini), Stanislas (põhikoolist gümnaasiumisse) ja Régina Coeli (koolieelsest ja põhikoolist). Nice'i Sophia Antipolise ülikooli Valrose ülikoolilinnak ja IUFM George V hariduskolledž asuvad Cimiezis.

Nizza kohta

Nice'i arhitektuuri rikkus ja mitmekülgne mitmekultuuriline elu meelitab inimesi kogu maailmast. Nizzast rääkides ei saa mainimata jätta selliseid kuulsaid vaatamisväärsusi nagu Vahemere rannikul asuv Promenade des Anglais, sadam ja vanalinn koos peaväljakul asuva kuulsa lilleturuga koos võluvate ostutänavatega, mis ühendavad kauni väljakuga Massena ja selle pargid. Linn on nii lihtne kui ka elegantne, mis on suuresti tingitud erakordsest kliimast ja maalilisest maastikust. Côte d'Azuril asuvale Nice'i lennujaamale pääseb hõlpsasti kõigi transpordivahenditega, kuna see on kesklinnast vaid 7 km kaugusel.

637115564706111906BB

Le majesteetlik palee - kena