teemant_teemant_logo

Suletud teemantiturg

GIA sertifikaadid ja müügisalongid kogu maailmas

140,000.00

502 karaati_

1,050,000.00

Teemandid

405,000.00

Teemandid

405,000.00

Teemandid

1,050,000.00

Teemandid

0.00

Välja müüdud 3.02 padi, wx SI1, GIA

Ещё

Diamonti teemantpakkumine
Diamondi ehtepakkumine

GIA_Logo2

sertifikaat

Teemantide autentsuse ja kvaliteedi tagavad rahvusvahelised sertifikaadid GIA*

Ameerika gemoloogiainstituut (GIA) on mittetulundusühing, mis on pühendunud gemoloogia ja ehete uurimisele ja haridusele ning asub Californias Carlsbadis.

1931. aastal asutatud GIA on pühendunud kõigi vääriskivide ostjate ja müüjate kaitsmisele, seades ja säilitades vääriskivide kvaliteedi hindamiseks kasutatavaid standardeid. Instituut teeb seda uurimisteenuste, kalliskivide tuvastamise ja teemantide hindamise ning mitmesuguste haridusprogrammide kaudu. GIA tegutseb oma maailmas tunnustatud raamatukogude ja ainete ekspertide kaudu kaubanduse, avalikkuse ja ülemaailmse meedia jaoks mõeldud vääriskivide ja ehete teabeallikana.

1953. aastal töötas GIA välja oma rahvusvahelise teemantide hindamissüsteemi (lõikamine, selgus, värvus ja karaatkaal), mis oli standardiks teemantide kvaliteedi võrdlemiseks ja hindamiseks.

Teemandid

Teemandid

Päritolu

Teemantide autentset päritolu tagab maailmas tuntud ettevõte De Beers*

Teemandid

De Beers on rahvusvaheline ettevõte, mis tegeleb looduslike teemantide kaevandamise, töötlemise ja müügiga, samuti tööstuslikuks otstarbeks mõeldud sünteetiliste teemantide tootmisega. Asutatud 1888. aastal praeguses Lõuna-Aafrika Vabariigis.

Kuidas kontrollida teemanti?

Ilma kompromissideta uurige kivi ise kaheksas maailmas asuvas spetsiaalses ja turvalises müügisalongis või saatke usaldusväärne gemoloog

Teemandid

Bangkok

Singapur

Hongkongi

London

Zürich

Toronto

New York

Dubai

Tarne

Teemantide kohaletoimetamisega tegelevad spetsialiseerunud ettevõtted Joogid и Malca ammit

Teemandid

Teemandid

Lõikamine

Lõige määrab, kuidas teemandi tahud valgusega suhtlevad.

Teemandi kuju on selle geomeetriline tunnus. Kuju järgi on teemandid jagatud kahte rühma: ümmargused ja uhke kujuga teemandid. Ümmargused teemandid, tuntud ka kui ümmargused teemandid, on kõige traditsioonilisema kujuga. Väljamõeldud kujuga teemandid - kõik ümmargused teemandid. Väljamõeldud kujundite hulka kuuluvad printsess, padi, markiis, süda, smaragd, ovaalne, pirniga lõigatud teemandid ...

Teemandid

Ümmargused teemandid

Ümmargune geniaalne lõige on intensiivse sädeluse poolest üks populaarsemaid. Ümmarguse lõikega teemandid saavutavad maksimaalse sära. Üle 56 tahu peegeldab valgust, mis virvendab pisikestes vikerkaarides põnevas sädememängus.

Printsess lõikas teemante

Printsessilõige on populaarseim uhke teemantkuju, populaarne oma kaasaegse stiili ja sära poolest. Printsessi lõige on muudetud terav ruudukujuline hiilgav lõik. Lõik sisaldab üle 50 ševronikujulise tahu ja seda iseloomustab erakordne sära. Printsessi lõigatud teemandid võivad olla ruudukujulised või ristkülikukujulised, sõltuvalt pikkuse ja laiuse suhtest.

Smaragdist lõigatud teemandid

Smaragdist lõigatud teemante otsitakse nende alahinnatud võlu ja pilkupüüdva sügavuse tõttu. Sellel kaheksanurksel astmelisel lõigul on paralleelsed ristkülikukujulised tahud. Suur avatud ala rõhutab kivi täiuslikku värvi ja kristallselgust.

Padjaga lõigatud teemandid

Padja lõiget nimetatakse traditsiooniliselt ka padja lõikeks. Ümarad servad tasandavad nende ruudu- või ristkülikukujuliste teemantide nurki. Padja lõikamine on klassikalise ümmarguse hiilgava lõike ainulaadne tõlgendus.

Ovaalsed teemandid

Ovaalne kuju on keeruline kombinatsioon ümmargusest hiilgavast lõigust ja markiisilõikest. Sellel hiilgaval lõigul on valguses säravad tahud. See loob piklike sõrmede illusiooni. Hele ja peen ovaalne teemant on ainulaadse kujuga, et väljendada teie isikupära.

Pirnist lõigatud teemandid

Pirni kuju ühendab ümmarguse ja markiisilise lõikega pisarakujulise kuju ebatavalise valguse mänguga. Koos ovaalsete ja markiisilõikega teemantidega pikendavad pirnilõikega teemandid sõrme visuaalselt, eriti kui nende terav ots on suunatud küünte poole.

Südamekujulised teemandid

Südamekujulised kalliskivid on armastuse klassikaline sümbol. Range sümmeetria saavutamiseks on neil täpne pikkuse ja laiuse suhe. Sentimentaalne ja sama haruldane kui tõeline side, südamega lõigatud teemandid on klassikalistele romantikutele suurepärane valik.

Puhtus

Sisemiste defektide puudumise aste

Teemantselgus - kivi sisemiste defektide puudumine ja haruldus, mis määratakse 10-kordse suurendusega. Kivi loetakse veatuks, kui 10-kordse suurendusega visuaalselt ei tuvastata sissekandeid (sisemisi defekte) ja pinna (väliseid) defekte.

Teemandid

FL

FL teemandid ei sisalda defekte

IF

IF teemandid - teemandid ilma sisemiste defektideta

VVS1 VVS2

VVS-teemantidel (1 ja 2) on väga-väga väikesed lisandid

VS1 VS2

Teemantidel VS (1 ja 2) on väga väikesed kanded

SI1 SI2

SI teemantidel (1 ja 2) on väikesed lisamised

I1 I2 I3

Teemantidel I (1, 2 ja 3) on märgatavaid sissekandeid

Värv

Värv viitab valgete teemantide looduslikule toonile. Looduses on enamikul valgetel teemantidel heledat kollast tooni. Mida värvitum on teemant, seda harvem on see. Tööstuslik värvide liigitamise standard hõlmab iga kivi võrdlemist võrdlusreaga ja tähtmärgi määramise vahemikus “D” (värvitu) kuni “Z” (helekollane).

DEF

Värvitu

GHIJ

Peaaegu värvitu

KLM

Kahvatu kollane

NOPQR

Väga helekollane

STUVWXYZ

Helekollane

Teemandid